Drobečková navigace

Úvod > Kuchyně na míru > Kuchyňské materiály

Kuchyňské materiály

Důležitým faktorem pro dlouhou životnost kuchyně je výběr kvalitních materiálů. Proto používáme pouze materiály od renomovaných výrobců.

Kurpusy skříněk

Korpusy skříněk jsou vyrobeny z lamino desek o síle 18mm od společností EGGER a KRONOSPAN, které nabízejí širokou škálu dekorů. Hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou o tloušťce 2mm.


Kuchyňská dvířka

Pro kuchyňská dvířka lze zvolit několik možností v závislosti na Vaší představě o konečné podobě kuchyňské linky a cenové relaci, ve které se má linka pohybovat.

  • Laminovaná kuchyňská dvířka - nejlevnější varianta dvířek vyrobených z lamino desek stejně jako korpusy skříněk a olepené ABS hrany

  • Fóliovaná kuchyňská dvířka - jejich předností je možnost oblých tvarů a plošné frézování. Tato dvířka odebíráme od firmy TRACHEA, která má s jejich výrobou dlouholeté zkušenosti

  • Kuchyňská dvířka z masivu - jedná se o nejnákladnější variantu dvířek vyrobenou z masivního dřeva, poté lakovaných kvalitním polyuretovaným lakem.

  • Lakovaná kuchyňská dvířka - v našem sortimentu nově nabízíme také lakovaná kuchyňská dvířka. Dvířka lze nalakovat do jakéhokoli barevného odstínu (NSC či RAL). Realizujeme lesklé i matné provedení. Vysoký lesk působí nesmírně elegantně, opticky zvětší místnost a dá vyniknout čistým liniím nábytku. Hluboký mat naopak evokuje závan tajemství a luxusu

Pracovní desky do kuchyně

  • Laminátové kuchyňské desky - laminátová deska je tvořena dřevotřískovou deskou pokrytou vysokotlakým laminátem. Desku dodáváme o síle 38mm. Výhodou této desky je cenová dostupnost a velké množství dekoru od společností EGGER, KRONOSPAN a KAINDL.

  • Kuchyňská deska z umělého kamene - výhodou tohoto materiálu je vysoká tvarovatelnost, dlouhá životnost a vzhled přírodního kamene. Cenově náročnější varianta se vám odvděčí vysokou životností a věrností původního vzhledu i po několika letech.

Kuchyňské zásuvky (výsuvy

Současným trendem výroby kuchyní jsou velkoobjemové zásuvky, které díky celovýsuvu umožňují dokonalý přehled v uložených věcech.

Samozřejmostí u dvířek i zásuvek je tzv. dotlumení, díky kterému se dovírají zlehka a nehlučně. Používáme kvalitní kování od firmy BLUM, patřící mezi přední světové výrobce nábytkového kování.


Kuchyňské dřezy

Rovněž dřezy používané při výrobě kuchyňských linek jsou od renomovaných výrobců SCHOCK a FRANKE. Jedná se o dřezy jak nerezové tak i stále populárnější granitové (vyrobené na bázi lisovaných křemenných, plně probarvených krystalických směsí).


Vestavné spotřebiče

Do námi vyrobených kuchyňských linek nabízíme také Vámi vybrané spotřebiče.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kuchyně na míru

Vestavné skříně

 

Rychlý kontakt

Václav Brabec
+420 775 16 26 16

info@truhlarstvibl.cz

P2220152.JPG